У Львові відкрили Центр підтримки ветеранів - НГУ

Нещодавно у Львові розпочав роботу новий Центр підтримки ветеранів де наші захисники зможуть отримати кваліфіковану допомогу юристів, психологів та інших профільних спеціалістів. Ветеранам допомагатимуть шукати нову роботу й комплексно будуть супроводжувати у процесі реінтеграції у цивільне життя. 

Особливістю центру є те, що команда його фахівців має безпосередній стосунок до ветеранського середовища, що повинно забезпечувати максимальну взаємодію і розуміння.

«Ветеранський заклад має спеціальне приміщення для проведення майстер-класів, групи підтримки для дружин ветеранів/нок, пошуку роботи. Крім того, тут є окремо облаштована дитяча кімната, аби ветерани чи рідні військових мали змогу залишати дитину та могли замовити ті послуги, яких потребують. Водночас ветерани й ветеранки зможуть не лише замовляти послуги, а й проводити тут час з побратимами – спілкуватися, обмінюватися досвідом, обговорювати наболіле. У просторі площею майже 450 квадратних метрів надаватимуть всі види послуг, які місто і держава пропонують нашим захисникам і захисницям», – розповідають у Львівській міській раді.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту