Представники 23 окремої бригади охорони громадського порядку «Хортиця» Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України консультують мешканців про можливості та переваги вступу до лав військового формування в Центрі надання адміністративних послуг міста Запоріжжя. Кандидати-добровольці можуть отримати всю потрібну інформацію безпосередньо від діючих військовослужбовців.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-14-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-14-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-14-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-11-768x512.jpg)
Попередній
Наступна
«Гранатометник, оператор БпЛА, снайпер і навіть пекар – є велика кількість спеціальностей, з якими охочі можуть бути корисними у цій війні. Ми підберемо той фах, який максимально відповідає здібностям та досвіду», – зауважує військовослужбовець Анатолій.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ