Посилення захисту та виконання завдань: командувач Нацгвардії відвідав атомні електростанції України - НГУ

Командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко відвідав атомні електростанції України. Він зустрівся з керівництвом АЕС, детально ознайомився з їх роботою, алгоритмами оперативної діяльності стратегічних підприємств, здійснив перевірку виконання службових обов’язків особовим складом Національної гвардії України на цих об’єктах.

«Атомні електростанції є важливими об’єктами енергосистеми України. Сьогодні під час зустрічей ми обговорили ситуації в цих регіонах. Ми маємо чітке розуміння завдань, які стоять перед військовослужбовцями Національної гвардії України. Усі механізми нашої роботи відпрацьовані та злагоджені. Наші військовослужбовці постійно відпрацьовують заходи реагування до різних сценаріїв дій у зміні оперативної обстановки», – сказав він.

Бригадний генерал Олександр Півненко у ході зустрічей з генеральним директором Рівненської АЕС Павлом Ковтонюком та генеральним директором Хмельницької АЕС Андрієм Козюрою запланували низку заходів щодо посилення оборони та охорони АЕС. Командувач НГУ зазначив, що активна співпраця між Національною гвардією України та адміністраціями АЕС сприяє оперативному впровадженню оборонних та безпекових заходів на цих об’єктах.

Також, командувач НГУ в ході зустрічі з генеральним директором Південноукраїнської АЕС Ігорем Половичем обговорив напрямки з покращення виконання поставлених завдань військовою частиною 3044 Національної гвардії України. Зокрема, що стосується ролі й завдань НГУ визначених на рівні держави у цій сфері. Також бригадний генерал Олександ Півненко відвідав та перевірив організацію служби на деяких інших об’єктах у регіоні, де гвардійці також несуть бойову службу. Командувач Нацгвардії подякував керівництву ПАЕС за підтримку військовослужбовців та запевнив, що така взаємодія сприяє ефективному виконанню завдань підрозділами НГУ. Разом з керівництвом та адміністрацією об’єкта визначили пріоритетні завдання на майбутнє.

Водночас Олександр Півненко відвідав і підрозділи, які у складі Сил оборони України виконують завдання на північних кордонах країни.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту