У Львові відбувся Всеукраїнський відбір Ігри Нескорених - НГУ

2 змагальні дні, 4 локації, 9 видів спорту – у Львові відбулись змагання Ігри Нескорених, за результатами яких відбудеться відбір до Національної збірної, яка представлятиме Україну на Міжнародних ветеранських змаганнях Invictus Games у Дюссельдорфі (Німеччина). Учасники змагань приїхали з усіх областей України, серед усіх відбір проходили й 20 нацгвардійців.

Впродовж двох днів учасники випробовували себе у дев’яти видах спорту: легкій атлетиці, пауерліфтингу, веслуванні на тренажерах, баскетбол на візках, велоспорт, плавання, стрільба з луку, настільний теніс та волейболу сидячи.  Як зазначають організатори близько 60% учасників вперше брали участь в Іграх Нескорених.

«Ігри Нескорених – це не просто про змагання, – зазначає один з учасників, нацгвардієць, полковник Дмитро Афанасьєв. – Це про рух, це про братерство, про реабілітацію, товариство та спільні цілі».

Дмитро бере участь у змаганнях з 2017-го. Минулого року у складі Національної збірної він з побратимами привезли до України командне срібло у стрільбі з луку. Цього року він брав участь у змаганнях з луку та волейболу.

«До Національної збірної можна потрапити один раз, – розповідає Дмитро. – Аби вже наступного року свою українську витривалість на Міжнародній арені змогли проявити й інші ветерани. Цього року збірну України будуть представляти 24 спортсмени, це діючі військовослужбовці та ветерани війни, які отримали травми чи поранення під час ведення бойових дій».

Нагадаємо, що Invictus Games започаткував у 2014 році принц Гаррі й змагання вперше відбулись у Лондоні. Україна приєдналась до Ігор Нескорених у 2017-му році на змаганнях у Канаді в Торонто.

Перейти до вмісту