За минулий місяць гвардійці Північного об’єднання виявили 724 правопорушників - НГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах та напрямках, де ведуться бойові дії, а також роблять значний внесок у забезпечення публічної безпеки держави.

Гвардійці Північного об’єднання щодня здійснюють патрулювання вулиць Києва, Житомира, Чернігова та Черкас, несуть службу на блокпостах та охороняють об’єкти критичної інфраструктури.

У квітні, спільно з працівниками Національної поліції, правоохоронці затримали дванадцять чотири особи із забороненими речовинами, двох чоловіків, які знаходилися в розшуку, одного громадянина, який вчинив крадіжку та водія автомобіля, що був оголошений в план перехоплення.

Також під час оперативних заходів нацгвардійці спільно з військовослужбовцями Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України виявили схрони з російськими боєприпасами на Чернігівщині, де знаходилися: 21 артилерійський снаряд калібру 30 мм, бойові гранати, 800 набоїв до стрілецької зброї, два постріли до реактивних протитанкових гранатометів та пороховий заряд до них, набої калібру 7,62 мм. Знахідки були направлені на потреби підрозділів Збройних Сил України.

Загалом упродовж місяця гвардійці передали працівникам поліції 724 правопорушники: з них за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень – 28, адміністративних – 696 осіб.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту