У Львові родини загиблих отримали державні нагороди - НГУ

Державні нагороди у Львові отримали дві родини загиблих військовослужбовців Національної гвардії України. Їх відважні герої встали на боротьбу з ворогом з перших днів війни. Нагороди родинам вручив начальник Західного територіального управління Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков.

Одинадцятирічний Артем отримав нагороду замість свого батька, старшого лейтенанта Вадима Варава, командира гаубичної самохідно-артилерійської батареї військової частини 3028. Новітній герой загинув 16 червня минулого року під час виконання бойового завдання у Луганській області. Побратими згадують його як вмілого командира, який вправно керував ввіреним підрозділом та нещадно знищував ворога. 7 вересня 2022 року відповідно до Указу Президента 636/2022 його було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

«Кожен з нас розділяє з вами той біль втрати, який переживають ваші родини, – зазначив бригадний генерал Олександр Буравков. – Звісно, жодні слова не в силі втамувати той біль, який ви переживаєте. Та ми пам’ятаємо кожного героя, кожного українського незламного сина, який ціною власного життя здобуває нашу перемогу. Дякуємо батькам, що виростили та виховали таких чоловіків, дякуємо дружинам, які є надійним тилом для загиблих і після їх смерті, які взяли на себе виховання дітей. Помстимося за кожного».

16 липня 2022 року у Донецькій області загинув молодший сержант Роман Кудик. До війська він приєднався з перших днів вторгнення. У той день він отримав поранення внаслідок ворожого ракетного обстрілу. Його життя обірвалось вже у шпиталі. 13 жовтня 2022 року відповідно до Указу Президента №695/2022 його було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. Посмертно. Нагороду свого батька отримав син Остап.

Перейти до вмісту