У Львові вшанували пам’ять Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького - НГУ
На Личаківському кладовищі, у Львові, військовослужбовці Національної гвардії України вшанували пам’ять легендарного генерал-майора Сергія Кульчицького.
Віддали шану Герою України начальник Західного територіального управління бригадний генерал Олександр Буравков, командири військових частин, побратими, рідні та друзі.
 
Дружина загиблого генерала, Надія Кульчицька подякувала присутнім, за те, що попри складні часи, побратими по службі завжди знаходять час, щоб вшанувати пам’ять про Сергія Петровича.
 
Генерал-майор Сергій Кульчицький загинув 29 травня 2014 року на Донеччині. Близько 12:30, поблизу Слов’янська, після розвантаження харчових продуктів на блок-посту та проведення ротації, повертаючись з району гори Карачун, вертоліт, на борту якого знаходився Сергій Кульчицький, був обстріляний та підбитий терористами.
 
Разом з генералом загинуло ще 12 осіб: шість військовослужбовців Національної гвардії та шість представників спецпідрозділу МВС України.
 
Він став першим генералом, який загинув під час збройної агресії на Донбасі. За виняткові військові заслуги перед Україною, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету України, 20 червня 2014 року був удостоєний звання Героя України з орденом «Золота Зірка» (посмертно).
Перейти до вмісту