Голова Запорізької облради відвідала позиції нацгвардійців на передовій - НГУ

Голова Запорізької обласної ради Олена Жук відвідала передові позиції нацгвардійців. Під час візиту вона подякувала бійцям за сміливість та високу мотивацію нищити ворога, адже попри усі складнощі та перешкоди наші захисники боронять рідну землю й впевнено прямують до перемоги.

За багаторічну співпрацю, високий професіоналізм, надання своєчасної допомоги й підтримки, а також вагомий особистий внесок у розвиток військової частини 3033 НГУ командир 23-ї ОБрОГП “Хортиця” НГУ Андрій Бєляєв вручив почесній гості подяку й відомчу заохочувальну відзнаку НГУ – медаль «За співпрацю з НГУ».

«Ви саме та жінка у владі, яка з початку збройної агресії рф постійно перебувала в Запорізькій області та завжди всіляко надавала допомогу Національній гвардії України», – зауважив Андрій Миколайович.
Також Олена Жук поспілкувалася з командиром підрозділу та військовослужбовцями, які розповіли про ситуацію на їх напрямку, а також про оборонні дії ворога, який щоденно завдає ударів вздовж усієї лінії зіткнення. Гвардійці відмітили, що чітко розуміють завдання, які перед ними стоять та разом з іншими Силами оборони України вживають всіх необхідних дій для знищення окупантів.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту