Саперів зведеного загону розмінування Національної гвардії України нагородили відомчими відзнаками - НГУ

Окупаційні війська намагалися залишити якнайбільше смертельних пасток для місцевих мешканців під час відступу на Херсонщині, тому заміновували населені пункти, землі господарських угідь, розставляли розтяжки у будинках людей і на своїх колишніх позиціях.

В результаті роботи зведеного загону розмінування Національної гвардії України на території Херсонщини, впродовж двох місяців, нацгвардійці обстежили  понад 7600 гектарів землі сільськогосподарського призначення, 71 кілометр ліній електропередач, виявили та знищили понад 1500 вибухонебезпечних предметів.

Начальник інженерної служби відділу оперативного забезпечення департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Валерій Дворецький вручив саперам кваліфікаційні нагрудні знаки «За розмінування» II та І ступеня та подякував присутнім за сумлінне виконання службових обов’язків:

«Дякую за вашу професійність, відвагу та мужність, за вашу нелегку та сумлінну працю. Виконуючи завдання з розмінування деокупованих  територій, метр за метром повертаємо безпеку на нашу українську землю».

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту