У Луцьку та Вінниці гвардійці здають кров для порятунку поранених побратимів - НГУ
Майже 10 літрів – саме стільки крові здали військовослужбовці Нацгвардії у Луцьку для побратимів, які нині перебувають на лікуванні та потребують переливання.
Сьогодні вже дев’ятий раз, як я здаю кров. Раніше просили стати донором друзі, здавав онкохворим дітям. Зараз долучаюсь до здачі для військовослужбовців. У цей час ми не можемо стояти осторонь і бути байдужими. Поки є можливість, здаємо. Бо розумію, що завтра і мені може знадобитися чиясь допомога», – каже гвардієць Олексій з Луцька.
Біля вінницької обласної станції переливання крові вишикувалися величезні черги. Небайдужі приходять здавати кров для поранених українських військових. Стати донором, а отже комусь врятувати життя – обов’язок кожного свідомого громадянина, впевнений гвардієць Олександр. І для усіх нацгвардійців, хто сьогодні вкотре здав кров, донорство стало почесною та благородною справою.
Військові як ніхто знають, що таке врятувати життя. На жаль, у нас також є поранені бійці. Тому охочих стати донорами крові сьогодні багато. Заради життя, заради перемоги ми закликаємо усіх не стояти осторонь, адже ця проблема може стосуватися кожного. Зараз це дуже необхідно», – додає військовий донор.
Лікарі кажуть: запаси крові швидко вичерпуються – катастрофічно не вистачає рідкісних груп крові. Тому станція переливання крові у Вінниці чекає на донорів кожного дня, адже потреби донорської крові можуть різко збільшуватись.
Перейти до вмісту