Столичні гвардійці здали кров для поранених побратимів - НГУ

Військовослужбовці Нацгвардії здали кров для потреб захисників України, що на даний час проходять лікування та потребують переливання.

На базі Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» Міністерства оборони України проводився забір крові для поповнення банку донорської крові. Перед донацією працівниками медичного закладу було проведено медичний огляд у майбутніх донорів.

Кров здаю не вперше. Ми усвідомлюємо критичну необхідність у донорстві на даний час та закликаємо всіх громадян також долучитися до цієї важливої та почесної справи,” – зазначив гвардієць Північного об’єднання.

Військовослужбовці Нацгвардії також виконують службово-бойові  завдання на сході України й до потреб поранених колег-військовослужбовців не можуть лишатися байдужими. Адже розуміють, що сьогодні вони поможуть, а завтра їм може знадобитися допомога.

Донорські ініціативи, зокрема й наших гвардійців, дозволяють створити запаси донорської крові, на основі яких можна отримати не тільки окремі компоненти крові, але й препарати, виготовлені на її основі.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту