Гвардійці здали понад 300 літрів крові для побратимів - НГУ

З початку повномасштабного вторгнення майже сімсот військових Нацгвардії, які виконують службово-бойові завдання на заході країни, здали кров для поранених побратимів. У Луцьку, Рівному, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому на інших містах військові регулярно приходять до станцій переливання крові.

Серед тих, хто здає кров, є і постійні донори, і ті, хто роблять це вперше. Військові кажуть – це найменше, що може зробити кожен з них для своїх побратимів та посестер. Серед донорів є й такі, що здавали кров для поранених, а вже за кілька днів самі вирушали на фронт.

Для прикладу, гвардієць Олександр з Луцька вже вдев’яте став донором, каже, раніше це було для друзів чи дітей з онкологією. Зараз же гвардієць здає кров для поранених:

Зараз долучаюсь до здачі для військовослужбовців. У цей час ми не можемо стояти осторонь і бути байдужими. Поки є можливість, здаємо. Бо розумію, що завтра і мені може знадобитися чиясь допомога», – говорить нацгвардієць.

Лікарі ж по всій країні постійно закликають громадян ставати донорами. Адже війна триває і щодня в різні куточки країни доставляють поранених захисників.

Перейти до вмісту