У Києві родині загиблого кримського татарина Ескендера Німетуллаєва вручили державну нагороду - НГУ

Брату та батькові загиблого нацгвардійця Ескендера Німетуллаєва передали орден «За мужність» ІІІ ступеня. Високу державну нагороду за особисту мужність і самовіддане служіння Батьківщині, захист її суверенітету та територіальної цілісності, присвоєну указом Президента України, вручив виконувач обов’язків заступника командувача по роботі з особовим складом Національної гвардії України полковник Віталій Шум.

 

«Ми зараз працюємо і живемо заради нашої перемоги. Ваш син, брат, товариш поклав своє життя за подальше процвітання нашої держави. Він виконав у повному обсязі свій конституційний обов’язок громадянина України. На жаль, найкращі гинуть», – зазначив полковник Віталій Шум.

На церемонії вручення відзнаки був особисто присутній голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, близькі, побратими та друзі Ескендера. Присутні вшанували пам’ять полеглого захисника України хвилиною мовчання.

 

Під час спілкування з присутніми заступник начальника Північного Київського територіального управління полковник Руслан Козенков запевнив, що Національна гвардія – це одна велика родина, яка піклується про сім’ї загиблих Героїв та попросив звертатися до нацгвардійців у разі виникнення проблемних питань.

 

«У кримських татар, коли народжується дитина всі вітають один одного, так і кажуть: «Хай новий світ для вас буде благим». Для нас дійсно діти – це новий світ. 2 вересня, декілька днів тому, Ескендеру мало б виповнитися 21 рік. Цей новий світ занадто рано пішов. Це все тому, що на нашу землю прийшли російські варвари, вони не цінять свій світ, вони не люблять своїх дітей, але вбивають наших. Я хотів би, щоб ми усі, вшановуючи наших загиблих, весь час були з тими, хто сьогодні також ризикує своїм життям. Нехай Аллах благословляє усі наші дії, щоб ми усі якнайшвидше повернулися до звільненого Криму. За це воював Ескендер та його побратими, за це воює уся українська армія, щоб звільнити українські землі та відновити усі наші кордони», – зазначив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

 

Старший солдат Нацгвардії Ескендер Німетуллаєв загинув 4 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. У вересні 2020 року хлопець пішов на строкову службу у Нацгвардію, у травні 2022 року наказом командувача Національної гвардії України був нагороджений знаком “За доблесну службу”.

 

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту