У Чернігові гвардійці вшанували пам’ять героїчно загиблого на сході Андрія Шанського - НГУ

Сьогодні минає дев’ята річниця з дня гибелі майора Андрія Шанського, який загинув у боротьбі за Незалежність та територіальну цілісність України. Для вшанування пам’яті воїна на Чернігівському кладовищі, де похований герой, зібралися члени сім’ї, друзі та бойові побратими Андрія.

«Андрій був людиною з великої літери. Гідним сином своєї країни та справжнім надійним побратимом. Дуже важко, приїздивши на це кладовище бачити як збільшується кількість прапорів на могилах наших військових. Але завдяки справжнім воїнам як Андрій Україна однозначно переможе! Слава Україні», – промовив офіцер головного управління бригадний генерал Вадим Бідненко.

Провівши поминальний молебень присутні вшанували пам’ять Андрія Шанського хвилиною мовчання та поклали квіти до могили воїна.

Майор Андрій Шанський загинув виконуючи службово-бойові завдання у складі зведеного загону Північного ОТО НГУ 5 вересня 2014 року біля смт Тельманове Донецької області.

Україна та її народ завжди пам’ятатимуть своїх героїчних синів і дочок, вічна пам’ять Героям, які віддали своє життя за Україну! Вічна їм Слава!

Віділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту