У Києві попрощались з Героєм України Станіславом Парталою - НГУ

У Києві попрощались з Героєм України Станіславом Парталою, офіцером окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 Східного ОТО Національної гвардії України. Герою віддали шану та провели в останню путь батьки, рідні, друзі, побратими, командування Нацгвардії та ОЗСП.

2 березня 2022 року командир взводу Станіслав Партала зі своїми підлеглими успішно виконали завдання з мінування можливих шляхів висування ворога на Маріупольському напрямку.. Але коли воїни поверталися до пункту дислокації в районі селища Калинівки вони зіткнулися з групою противника, яка намагалась їх оточити.

Лейтенант Партала вміло організував відбиття нападу, у ході бою гвардійці знищили три бронемашини противника, дві з яких особисто підбив Станіслав. Під час бою командир взводу дістав тяжке поранення, але попри це – продовжував керувати боєм, і зумів вивести свій підрозділ у район зосередження. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя мужнього командира…

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі Указом Президента України № 167/2022 від 25 березня 2022 року лейтенанту Парталі Станіславу Юрійовичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Весь особовий склад Національної гвардії висловлює співчуття рідним та близьким Героя!

Детальніше про історію життя гвардійця можете прочитати за посиланням – https://ngu.gov.ua/rozvidnyk-vid-boga-istoriya-geroya-ukrayiny-stanislava-portaly/

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту