У Києві попрощались з Героєм України Максимом Кагалом - НГУ

У Києві попрощалися з Героєм України Максимом Кагалом, офіцером окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 Східного ОТО Національної гвардії України. Він загинув 25-го березня 2022 року під час виконання бойового завдання по обороні м. Маріуполь Донецької області, отримавши поранення, не сумісні з життям. Герою віддали шану та провели в останню путь батьки, рідні, друзі, побратими, командування Нацгвардії та ОЗСП.

«Це була людина залізної волі і великого серця, він був люблячим сином та вірним сином своєї країни і віддав за неї саме найдорожче – своє життя. Нам його буде дуже бракувати, тому що він належав до еліти нашої нації. Поки ми живі – ми будемо його пам’ятати», –  сказав прощальні слова друг Доцент.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі Указом Президента України № 201/2022 від 2 квітня старшому лейтенанту Кагалу Максиму Володимировичу присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Весь особовий склад Національної гвардії висловлює співчуття рідним та близьким Героя!

Детальніше про історію життя воїна можете прочитати за посиланням – https://ngu.gov.ua/byv-protyvnykiv-na-ryngu-byv-okupantiv-u-boyu-istoriya-geroya-ukrayiny-maksyma-kagala/

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту