Навічно в строю! Матір загиблого воїна отримала нагороду за сина - НГУ

Матір загиблого сумського гвардійця Павла Биченка отримала державну нагороду сина – орден «За мужність» III ступеня.

Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність військовій присязі нагороджено (посмертно) старшого солдата Павла Биченка.

«Для мене честь – вручити Вам особисто цю високу нагороду Вашого сина. Той героїзм, який проявив Ваш син на початку повномасштабного вторгнення – притаманний усьому нашому війську, яке продовжує нещадно бити ворога вже одинадцятий місяць. Ви виховали справжнього Героя, і саме завдяки тисячам Героїв український народ переможе», — підкреслив начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.

Старший солдат Павло Биченко служив строкову службу у військовій частині НГУ, згодом перейшов на службу за контрактом. Загинув гвардієць у перший тиждень повномасштабного вторгнення на одному з блокпостів Сумщини у наслідок ворожого авіанальоту.

«Кожного дня ми докладаємо максимум зусиль, аби перемогти ворога та вигнати з нашої землі. Старший солдат Павло Биченко не зрадив словам військової присяги, був вірним сином українського народу. Він був одним з тих, хто допоміг вигнати ворога із рідної йому Сумщини. На жаль, ціною власного життя. Однак він навічно залишиться гвардійцем нашої військової частини», — говорить командир військової частини підполковник Євген Казанцев.

Наказом командувача Національної гвардії України старший солдат Павло Биченко зарахований до списку особового складу військової частини навічно! А його прізвище справжнього Героя та мужнього захисника України, занесено до Книги пам’яті військової частини НГУ.

Нагадаємо, військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії російської федерації на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України. Гвардійці мужньо та професійно б’ють російських загарбників. Ворог буде розбитий!  

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Від admin

Перейти до вмісту