Навічно в строю! Матір загиблого воїна отримала нагороду за сина - НГУ

Матір загиблого сумського гвардійця Павла Биченка отримала державну нагороду сина – орден «За мужність» III ступеня.

Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності, вірність військовій присязі нагороджено (посмертно) старшого солдата Павла Биченка.

«Для мене честь – вручити Вам особисто цю високу нагороду Вашого сина. Той героїзм, який проявив Ваш син на початку повномасштабного вторгнення – притаманний усьому нашому війську, яке продовжує нещадно бити ворога вже одинадцятий місяць. Ви виховали справжнього Героя, і саме завдяки тисячам Героїв український народ переможе», — підкреслив начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон.

Старший солдат Павло Биченко служив строкову службу у військовій частині НГУ, згодом перейшов на службу за контрактом. Загинув гвардієць у перший тиждень повномасштабного вторгнення на одному з блокпостів Сумщини у наслідок ворожого авіанальоту.

«Кожного дня ми докладаємо максимум зусиль, аби перемогти ворога та вигнати з нашої землі. Старший солдат Павло Биченко не зрадив словам військової присяги, був вірним сином українського народу. Він був одним з тих, хто допоміг вигнати ворога із рідної йому Сумщини. На жаль, ціною власного життя. Однак він навічно залишиться гвардійцем нашої військової частини», — говорить командир військової частини підполковник Євген Казанцев.

Наказом командувача Національної гвардії України старший солдат Павло Биченко зарахований до списку особового складу військової частини навічно! А його прізвище справжнього Героя та мужнього захисника України, занесено до Книги пам’яті військової частини НГУ.

Нагадаємо, військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії російської федерації на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України. Гвардійці мужньо та професійно б’ють російських загарбників. Ворог буде розбитий!  

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту