Денис Монастирський вручив спецпризначенцям Нацгвардії державні нагороди (ВІДЕО) - НГУ

За стійкість та рішучість, безпеку і оборону у відсічі та стримуванні збройної агресії рф міністр внутрішніх справ України вручив 42-м військовослужбовцям Нацгвардії ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІ ступеня і ІІІ ступеня, медалі «За військову службу Україні», а також орден Данила Галицького та медаль «Захиснику Вітчизни».

Сьогодні, 10 січня, Денис Монастирський вручив державні нагороди понад 40 спецпризначенцям Національної гвардії України. Він зазначив, що це нагородження є особливим, адже ці військовослужбовці – гордість і основа боєздатних підрозділів системи МВС.

«Від імені Президента України Володимира Зеленського, Уряду і від себе особисто хочу подякувати усім, чия мотивація запалює багато сердець, мотивація, на яку можна покластися і яка принесе перемогу нашій Україні. Звичайно, ми розуміємо, що головні битви ще попереду, багато ще треба зробити. Зокрема на ваших плечах буде дуже непростий, довгий шлях до Перемоги», – звертаючись до військовослужбовців, сказав очільник МВС.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув, пожертвувавши найціннішим – своїм життям, заради незалежності України.

Денис Монастирський подякував спецпризначенцям за їх подвиги, а також їхнім родинам за те, що проходять цей непростий шлях разом із ними, та вручив нацгвардійцям державні нагороди.

Перейти до вмісту