24-го лютого російські окупаційні війська почали прорив зі сторони тимчасово окупованого Криму через контрольно пропускний пункт Каланчак.
Вже опівдні, того ж дня, стало відомо про перебування російських військових поблизу Каховської ГЕС. За даними розвідки, на той момент в бік Херсона висунулась 35-ти тисячна ворожа армія.
Жорсткі Бої за Антонівський міст велися два дні. Ротно-тактична група Нацгвардії мужньо обороняла переправу, а після прориву оборони, прикривала відхід союзників вже з оточеного Херсона.
Під час контрнаступу окупанти, відступаючи з Херсона, підірвали Антонівський міст, щоб завадити українським військам звільнити лівобережну Херсонщину.
Детальніше про оборону Херсона та бої за Антонівський міст дивіться у інтерв’ю з командиром екіпажу БТРа нацгвардійцем Євгеном.