У Києві одночасно п’ять нацгвардійців одружилися зі своїми коханими (ВІДЕО) - НГУ

Унікальну весільну церемонію для українських захисників організували волонтери у найбільшому торгово-розважальному центрі Києва. Одразу шлюб взяли п’ять пар. Усі наречені нацгвардійці – в парадних одностроях, їхні другі половинки – у вишуканих весільних сукнях. Гості не лише рідні та друзі наречених, а й відвідувачі закладу.

Особливу атмосферу свята та музикальний настрій подарували українські зірки ROXOLANA, гурт «Авіатор», YULIA ROZNEN, гурт «SESTRA», MYATA, DIBROVA, Андрій Князь та чоловічий хор Національної гвардії України.
Організатори цієї весільної церемонії розповіли, що хотіли створити справжнє свято для захисників напередодні Дня закоханих: організували вбрання, каблучки, квіти, подарунки, навіть відпочинок у Карпатах.

 

«Ми всі звичайно чекаємо на надзвичайне свято, яким для нас буде наша перемога. Але ми всі розуміємо, що з коханням в серцях, з надією, яка живе в кожного з нас, ми крокуємо до перемоги ще швидше. Тому це свято було покликано показати, що любов вона переможе все і що любов і палкі серця наших військовослужбовців заслуговують на увагу, ми хотіли їх поздоровити, привітати», – зазначила представниця ТРЦ Аліна Білошкурська.

Молодята отримали десятки привітань, побажань і навіть настанов від командирів, але головні слова промовили вони самі. Молодята пообіцяли один одному бути разом і в горі, і в радості.

Після розпису п’ять пар разом танцювали свій перший весільний танок.

«Я знаю, що багато військовослужбовців одружувалися і майже у всіх військових частинах в нас є така практика розпису командира частини. Життя триває, незважаючи на війну наші військові молоді заводять сім’ї, закохуються, одружуються», – наголосив начальник служби управління по роботі з особовим складом департаменту персоналу ГУ Нацгвардії України Олександр Чорний.

Така масова виїзна весільна церемонія відбулася вперше. Вітаємо всіх молодят зі створенням сім’ї.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту