У Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому нацгвардійцю Віталію Мерінову - НГУ

У Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошки на честь загиблого нацгвардійця Віталія Мерінова. Пам’ятна дошка, встановлена на фасаді 15-го ліцею, де він навчався. Нехай вона буде символом вдячності міста за його безсмертний внесок у боротьбу за свободу. Багато людей прийшли вшанувати пам’ять Віталія: представники органів влади, побратими, спортсмени, учні та вчителі.

Віталій Мерінов не був просто відомим спортсменом, він був символом сили та вольових якостей. Його чотири світові титули з кікбоксингу, чемпіонат України універсального бою та майстер спорту з боксу робили його зразком для наслідування. Проте його героїчний вчинок не обмежувався спортом.

Віталій не залишив свою рідну землю в часи випробувань. Від перших днів російської агресії, він віддався на захист України в лавах 50 полку імені полковника Семена Височана. Навіть після того, як отримав поранення, він повернувся на фронт і був готовий боротися до останнього подиху.

«Якщо ти не підеш захищати свою землю, то ворог може прийти у твоє місто та образити твоїх дітей, жінку, матір», – переконував Віталій. Його слова стали мантрою для багатьох українців, які борються за свободу і незалежність країни.

Віталій Мерінов – приклад справжнього героя, який віддав своє життя за ідеали. Його вибір підтримала його мати, яка з гордістю віддавала обох своїх синів на захист України.

Перейти до вмісту