У Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошки на честь загиблого нацгвардійця Віталія Мерінова. Пам’ятна дошка, встановлена на фасаді 15-го ліцею, де він навчався. Нехай вона буде символом вдячності міста за його безсмертний внесок у боротьбу за свободу. Багато людей прийшли вшанувати пам’ять Віталія: представники органів влади, побратими, спортсмени, учні та вчителі.
![IMG_9986](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_9986.jpg)
![IMG_9969](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_9969.jpg)
![IMG_9949](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_9949.jpg)
![IMG_0025](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0025.jpg)
![IMG_9945](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_9945.jpg)
![IMG_0008](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0008.jpg)
![IMG_0018](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_0018.jpg)
Віталій Мерінов не був просто відомим спортсменом, він був символом сили та вольових якостей. Його чотири світові титули з кікбоксингу, чемпіонат України універсального бою та майстер спорту з боксу робили його зразком для наслідування. Проте його героїчний вчинок не обмежувався спортом.
Віталій не залишив свою рідну землю в часи випробувань. Від перших днів російської агресії, він віддався на захист України в лавах 50 полку імені полковника Семена Височана. Навіть після того, як отримав поранення, він повернувся на фронт і був готовий боротися до останнього подиху.
«Якщо ти не підеш захищати свою землю, то ворог може прийти у твоє місто та образити твоїх дітей, жінку, матір», – переконував Віталій. Його слова стали мантрою для багатьох українців, які борються за свободу і незалежність країни.
Віталій Мерінов – приклад справжнього героя, який віддав своє життя за ідеали. Його вибір підтримала його мати, яка з гордістю віддавала обох своїх синів на захист України.