Дзвін пам’яті: вічна шана Героям російсько-української війни - НГУ

Наприкінці кожного місяця мешканці Івано-Франківська збираються у меморіальному сквері, аби вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Це час скорботи, час, коли серця наповнюються великою повагою до тих, хто віддавав все заради своєї країни.

Можновладці міста та області, разом з командуванням частин, щиро висловили свою вдячність і вручили високі державні нагороди родичам загиблих військовослужбовців. Серед тих, хто були відзначені орденами “За мужність” третього ступеня посмертно, були гвардійці Гринько Олександр Іванович з бригади “Азов” та Шпачинський Ігор Ігорович з бригади “Червона калина”.

“Пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність, має велике значення. Це не лише пам’ять про минуле, але й повага до тих цінностей, за які боролися полеглі. Герої російсько-української війни є символами мужності, сили волі та готовності стояти за свою країну. Нехай ці події завжди нагадують нам, як важливо бути вірними своїй країні та пам’ятати тих, хто приніс найбільшу жертву заради нашого майбутнього”, – поділився своїми думками полковник Вадим Ліневський, командир 50 полку.

Серед тих, кого вшанували, був старший сержант Гринько, який став на захист Маріуполя в перші дні війни. Він із великим мужнім духом вів бої за місто та завод “Азовсталь”, але потім разом зі своїми товаришами потрапив у ворожий полон. Після теракту в Оленівці його ім’я було опубліковано серед загиблих українських військовослужбовців.

Також втратили свого сина і батьки Ігора Шпачинського, уродженця с. Сокіл, який загинув під час повномасштабної війни в районі Спірного Донецької області.

Ці імена залишаться назавжди в пам’яті нащадків як символи мужності, самопожертви та непохитної віри у справедливість. Вони завжди будуть пам’ятати та вшановувати тих, хто віддав своє життя за майбутнє України.

 

Перейти до вмісту