Гвардійці взяли участь у заходах із вшанування пам’яті полеглих воїнів напередодні річниці звільнення Київщини - НГУ

Напередодні річниці звільнення Бучі, Ірпеня і Гостомеля на Алеї слави міста-героя Гостомель відбулися заходи із вшанування памʼяті полеглих в боях за рідну землю військовослужбовців сил оборони України.

Захід відбувся за участі представників столичної та місцевих військових адміністрацій. Покласти квіти до памʼятних стел загиблих Героїв прибули рідні військовослужбовців, а також представники командування бригади “Рубіж” та інших військових частин гарнізону, які брали участь у звільненні Київщини.

“Наші брати та сестри, сини та доньки обрали шлях боротьби і дивлячись на памʼятники нашим героям ми розуміємо, що наш святий обовʼязок – не зганьбити цей шлях. Завдяки їхньому подвигу ми з вами зараз ходимо по цій землі. Вічна памʼять Героям!” – звернувся до присутніх Начальник Гостомельської селищної військової адміністрації Сергій Смаль.

В честь памʼятної події представники військових адміністрацій та командування бригади “Рубіж” з місцевими учнями посадили дерева на Алеї слави на честь загиблих Героїв.

Також в місцевому парку Гостомеля відбулася виставка художніх робіт, присвячених спогадам про протистояння силам агресора на Київщині, перед присутніми виступили наймолодші учасники художніх та спортивних гуртків регіону. Представники бригади “Рубіж” та “Буревій” провели майстер-класи з домедичної та інженерної підготовки для всіх охочих.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту