У День Незалежності України запорізькі гвардійці дарують життя через донорську кров - НГУ

Запорізька область, на жаль, залишається зоною активних військових дій, де агресія з боку рф не вщухає. Окупаційні сили продовжують обстріли цивільних об’єктів, а жителі регіону стикаються з непередбачуваними викликами щоденно. В умовах військової агресії зростає потреба у донорській крові для військових та цивільних постраждалих. Свій внесок у допомогу одному із запорізьких медзакладів роблять і гвардійці.

 

Бійці військової частини 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України  вже не вперше підтримують такі ініціативи, бо добре розуміють, наскільки важливим є поповнення банку крові у час війни. Тож, охочих на добру справу виявилося чимало.

 

«Велика сила нації полягає не лише у військовій міці, а й у її глибоких моральних цінностях та готовності допомагати одне одному навіть у найважчі часи», – зауважив гвардієць Олександр.

 

Незважаючи на виклики повномасштабної війни, українці демонструють справжні дива — дива єдності, хоробрості та незламності, які і надалі будуть підтримувати країну у її боротьбі за мир та незалежність.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту