Франківські гвардійці здали кров для потреб Сил оборони України - НГУ

Нацгвардійці з Івано-Франківська здали кров на потреби військовослужбовців, які боронять країну. Цим вони займаються не вперше, здають кров навіть ті, хто приїхав у короткотривалу відпустку до родин із зони бойових дій.

“Здача крові може здатися невеликою справою, але віддавати кров для своїх побратимів – це щось більше, ніж просто акт доброчинності. Це шанс врятувати тих, з ким ми кожен день ризикуємо пліч-о-пліч. Коли ти даєш краплину своєї крові, ти можеш врятувати когось, хто тільки що виходив на передову. Коли ми віддаємо кров, ми віддаємо частинку себе для того, щоб інші могли жити”, – ділиться думками гвардієць Ярослав.

Донорство крові для потреб Сил оборони України стало частиною патріотичного обов’язку. Гвардійці розуміють, що кожна крапля крові може допомогти порятунку побратимів, які віддають своє життя за незалежність та безпеку країни. Цей жертовний вчинок є свідченням того, як навіть у найскладніших умовах можна знайти спосіб допомагати.

«Для мене це не лише неоціненний допоміжний ресурс, а й акт гуманності, що об’єднує людей. Відчуття власної відповідальності за долю інших, готовність допомогти навіть незнайомцям — ось що робить донорський рух таким цінним для суспільства», – резюмує нацгвардієць.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту