Гвардійці військової частини 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України черговий раз долучилися до благодійної донації крові для поповнення її запасів у одному із медичних закладів міста Запоріжжя. Такі ініціативи військові підтримують постійно, бо добре розуміють важливість цієї справи.
«Загальновідомо, що кров – єдині невідкладні ліки, які неможливо замінити або ж створити штучно, тому ми повинні діяти на випередження та поповнювати її запаси. Ніхто не знає сьогодні, кому завтра знадобиться донорська кров», – зауважив гвардієць Олександр.
Від початку повномасштабної агресії рф в Україні різко зросла потреба в крові та її препаратах, необхідних для порятунку життя як військових, так і цивільних. Донорство, без перебільшення, стало тією лінією оборони, до якої може долучитись кожен українець.
Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ