У Чернівцях силовики підтримали дітей на благодійному ярмарку - НГУ

Цими вихідними у Чернівцях представники Сил оборони України вирішили долучитися до проведення патріотичного заходу «Дрон від учнів на передову».

У рамках заходу відбувся концерт патріотичної пісні, в якому брали участь і військовослужбовці одного з підрозділів Національної гвардії України. Дитячі творчі колективи Буковини, працівники Національної поліції, Збройних сил України своїми виступами підіймали настрій та заряджали енергією присутніх. Бійці ще більше підняли бойовий дух молоді, яка допомагає нашим захисникам зі всіх сил, тим самим показавши свою вдячність за підтримку.

До ярмарку, під час якого збирали кошти на дрони, школярі готувались заздалегідь. Вони приготували дуже багато різних сувенірів, патріотичних смаколиків, оберегів та просто гарних речей, щоб зробити свій внесок до нашої перемоги. А внесок цей вагомий. Дітям вдалося зібрати на авто та дрон для наших захисників.

Наша молодь вчиться проявляти емпатію та співчуття, а також відчувають власну силу і спроможність брати участь у загальній справі. Ну, а захисники бачать їх бажання допомогти, їх наснагу і радіють за наше дуже круте наступне покоління.

Важлива допомога кожного з нас. Разом до перемоги!

Перейти до вмісту