«Треба, щоб і після Перемоги ми не забували про наших військових»: Олімпійський призер Парвіз Насібов зустрівся з запорізькими гвардійцями - НГУ

Бійці 9 полку оперативного призначення Національної гвардії України імені Героя України Богдана Завади зустрілися зі срібним призером ХХХІІ Олімпійських ігор, майстром спорту міжнародного класу борцем Парвізом Насібовим. Зустріч відбулася в рамках культурно-освітньої програми «Гвардійська вітальня».

Окрім самого олімпійця, в зустрічі взяли участь його тренер, легендарний Євген Чертков, дружина Парвіза, видатна жінка-борець Олена Кремзер і голова міської федерації греко-римської боротьби Валерій Смирнов.

Парвіз Насібов розповів про свої переживання після перемог та поразок на Олімпіаді, про складність тренувань професійного борця. «Такі емоції, як на Олімпійських іграх, неможливо купити навіть за мільйон доларів», – впевнений борець. Тож не дивно, що спортсмен хоче повторити подібний досвід – завоювати на майбутній Олімпіаді у 2024 році в Парижі вже золоті нагороди.

Також олімпієць висловив вдячність на адресу свого тренера Євгена Черткова. Пан Чертков у свою чергу похвалив свого вихованця: «У Парвіза є всі риси справжнього олімпійця – наполегливість, завзятість, працьовитість і, звичайно, належні фізичні дані».

Не зважаючи на азербайджанське походження, Парвіз Насібов – патріот України. «Були пропозиції виступати за іншу країну, навіть за Азербайджан. Та я завжди відмовляюсь. Мені комфортно в Україні, тут мої друзі, мій тренер. Коли я довго відсутній, то починаю сумувати за моєю Батьківщиною», – розповів спортсмен.

Також борець виразив вдячність бійцям, які боронять нашу країну від російських загарбників: «Сьогодні вся увага має бути зосереджена на наших військових. Щоб навіть після нашої Перемоги пам’ятали про тих, хто пройшов пекло війни».

У свою чергу, заступник командира полку підполковник Валерій Судома подякував славетному спортсмену за цікаву розповідь і вручив пам’ятний сувенір – гільзу відстріляного на полі бою снаряда зенітної гармати з іменним гравіюванням.

Наостанок Парвіз Насібов побажав гвардійцям успіхів, продемонстрував на манекені могутній кидок через себе і запропонував гвардійцям розписатися на українському прапорі. «Після нашої Перемоги пробіжуся з цим прапором по Олімпійському стадіону!», – пообіцяв Парвіз.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту