В межах широкомасштабної програми першої леді Олени Зеленської з військовослужбовцями НГУ була проведена програма «декомпресія» - НГУ

В межах широкомасштабної програми першої леді Олени Зеленської «Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» з військовослужбовцями Національної гвардії України була проведена програма «декомпресія». До цієї програми активно залучаються гвардійці, які прибули із зони активних бойових дій.

В супроводі психологів з військовослужбовцями були проведені індивідуальні консультації, групові тренінги та інші різноманітні заходи, спрямовані на покращення психо-емоційного стану. Після довгого перебування в стресових станах подібна реабілітація дозволяє швидко відновитись та відновити боєздатність як індивідуально гвардійців, так і військові колективи.
 
В рамках декомпресії військовослужбовці мали змогу, окрім арт-терапії та інших психологічних заходів, відвідати контактний зоопарк. Як запевняють учасники програми реабілітації «тварини, на відміну від багатьох людей, можуть слухати, не засуджуючи і розуміють».
 
Таким чином, Національна гвардія України постійно піклується про медичне та ментальне здоров’я військовослужбовців, як на полі бою, так і в пунктах постійної дислокації.
Перейти до вмісту