25 січня на місцевому кладовищі «Яцево» пройшла церемонія поховання воїна Сергія Куценка, який загинув виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку. Потрапивши під артилерійський вогонь Сергій отримав важкі поранення не сумісні з життям. Він проходив службу у військовій частині 3017 Східного ОТО Національної гвардії України. Йому було лише 24 роки.
Сергій народився у Чернігові. У 2018 році був призваний на строкову службу, а вже у 2019 підписав контракт, обравши військову службу за покликом серця. Сергій Куценко – справжній герой, який віддав своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким Сергія. Його подвиг і жертва назавжди залишаться в наших серцях, а пам’ять про нього буде вічною.
Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ