Трьох загиблих гвардійців відзначили «Почесним знаком Святого Юрія» - НГУ

У День Соборності України трьох військовослужбовців Національної гвардії України відзначили «Почесним знаком Святого Юрія» посмертно. Пам’ятну церемонію, під час якої родичам загиблих вручали відзнаки, організували у Львівській міській раді. Почесний знак Святого Юрія вручають посмертно захисникам і захисницям, котрі загинули у бою з російськими загарбниками, захищаючи рідну землю.

Начальник Західного територіального управління Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков спільно з іншими представникам Сил оборони України, а також міським головою Львова Андрієм Садовим взяли участь в урочистій церемонії, щоб засвідчити вдячність і шану загиблим героям і передати відзнаки їхнім рідним.

Трьох бійців Національної гвардії нагородили Почесним знаком Святого Юрія посмертно.

Зокрема, військовослужбовця  27-ї Печерської бригади НГУ, старшого сержанта Руслана Сіксоя. Він загинув у бою із загарбниками 13 квітня 2022 року у Борівському районі Харківської області. Відзнаку отримала мати Альона Шандорівна.

Військовослужбовець 27-ї Печерської бригади НГУ, молодший сержант Іван Дацко, котрий загинув у бою з ворогом 17 квітня 2022 року поблизу села Лозове, Донецької області також нагородили відзнакою. Її отримали син Устим та дружина Ольга.

Почесну відзнаку Святого Юрія також передали Людмилі Олексіївні, матері лейтенанта Богдан Кріля, військовослужбовця 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» НГУ.  Хлопець трагічно загинув 8 травня 2022 року в Маріуполі під час бомбардування «Азовсталі».      

«Сьогоднішні відзнаки свідчать про незламну боротьбу українського народу проти зла і агресії. Захисники, які віддали своє життя за Україну, гідні цієї праведності і святості. Немає слів, які можуть забрати від нас біль втрати. А реальність нам вкотре нагадує, що маємо бути єдині. В єдності наша сила. Дякуємо усім нашим захисникам, що відстоюють нашу соборність і єдність. І хай Бог нам у цьому допомагає. Молімося в цьому намірені, молімося за наших військових і за нашу перемогу», – наголосив капелан Львівської міської ради о. Андрій Сіданич.

 

Група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту