У Чернігові та Івано-Франківську погасили поштову марку “Зброя Перемоги. Світ з Україною” - НГУ

До Дня захисників та захисниць України “Укрпошта” випустила нову серію марок “Зброя перемоги. Світ з Україною”. До процедури погашення нових марок приєдналися представники сил оборони, зокрема військовослужбовці Національної гвардії України.

У новому поштовому блоці містяться марки, що відображають військову техніку, надану Україні міжнародними партнерами. Випуск поштового блоку — благодійний: 12 гривень із продажу кожного блоку підуть на придбання дронів для військових підрозділів Збройних сил України, як повідомив Тарас Біжик, директор з розвитку мережі “Укрпошти”. Зображені на марках технічні зразки включають Challenger 2, Leopard 2, Patriot, Caesar та M2 Bradley. Їх намалювали Сергій та Олександр Харуки.
 
«Зараз у нас дуже багато різних видів озброєння і після нашої перемоги ми прийдемо до її певної уніфікації. А поки що, ми дуже вдячні країнам-партнерам, які надають нам чимало зброї та техніки, яку ми застосовуємо в боях», – зазначив Командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Дмитро Красильников.

«Весь світ зараз — з Україною. У нас є партнери, які надають найсучасніше озброєння, що нам зараз допомагає. Наші воїни показали всьому світові, що ми готові та вмотивовані, що ми легко вчимося й освоюємо нову техніку», — каже Тарас Біжик.

Загалом, випущено 160 тисяч марок. Командир однієї з військових частин Нацгвардії України на Прикарпатті, підкреслив, що марки від “Укрпошти” з мілітарною тематикою підіймають бойовий дух українських військових. Він також висловив надію, що в близькому майбутньому ми будемо гасити «Марку Перемоги»
 
За матеріалами Західного та Північного ОТО
Перейти до вмісту