Групи розмінування Національної гвардії працюють 24/7 - НГУ

Очищати Україну від мін та інших вибухонебезпечних предметів не менш важливо, аніж очищати Україну від окупантів. Сапери з груп розмінування Нацгвардії щодня роблять нашу землю безпечнішою.

Продовжується виконання робіт з розмінування земель сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській області. Там протягом тижня знешкоджено 94 вибухонебезпечні предмети.

Про це, у четвер під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

“Працювали також наші групи розмінування у Харківський, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях. За минулий тиждень було обстежено 13 га територій та 11 км доріг. Як результат, виявлено та знешкоджено 208 вибухонебезпечних предметів,” – додав Микола Уршалович.

Очищення української землі від наслідків російського вторгнення забере немало часу, але ця місія є надважливою, адже убезпечує як нинішніх громадян, так і ті покоління українців, які розбудовуватимуть нашу країну у майбутньому. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту