Очищати Україну від мін та інших вибухонебезпечних предметів не менш важливо, аніж очищати Україну від окупантів. Сапери з груп розмінування Нацгвардії щодня роблять нашу землю безпечнішою.
Продовжується виконання робіт з розмінування земель сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській області. Там протягом тижня знешкоджено 94 вибухонебезпечні предмети.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/179367804_4085882311433648_1562382513250777513_n-300x200.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/180203167_4085882318100314_6133937629262359075_n-300x200.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/355602968_656589056505849_5931614582373306974_n-300x200.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/355154320_656589036505851_6383372036772887987_n-300x200.jpeg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/355520702_656589146505840_319794166429989115_n-300x200.jpeg)
Про це, у четвер під час брифінгу в Military Media Centre, заявив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.
“Працювали також наші групи розмінування у Харківський, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях. За минулий тиждень було обстежено 13 га територій та 11 км доріг. Як результат, виявлено та знешкоджено 208 вибухонебезпечних предметів,” – додав Микола Уршалович.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/whatsapp-image-2023-08-10-at-15.16.28-1-768x500-1.jpeg)
Очищення української землі від наслідків російського вторгнення забере немало часу, але ця місія є надважливою, адже убезпечує як нинішніх громадян, так і ті покоління українців, які розбудовуватимуть нашу країну у майбутньому.
Пресслужба НГУ