У Чернігові гвардійці затримали трьох осіб з наркотичними речовинами - НГУ

У вихідні дні на стаціонарних блокпостах, що ведуть у місто Чернігів, гвардійці під час контролю транспортних засобів виявили трьох громадян, які перевозили наркотичні речовини.

В ході перевірки документів на блок посту було виявлено особу 1979 року народження з явними ознаками наркотичного сп’яніння. Під час поверхневої перевірки, у присутності свідків, в речах громадянина було виявлено чималу кількість медичних препаратів, а саме: 65 пігулок “Метадон-3н” та 25 пігулок “Димедролу”. Ці препарати входять до категорії наркотичних, видаються за спеціальним рецептом та суворо обліковуються. Пояснити звідки у нього ці пігулки чоловік не зміг.

Ще на двох блок постах службові собаки зреагували на наявність заборонених речовин у двох осіб. Під час поверхневої перевірки, у присутності свідків, у громадян було виявлено поліетиленові пакетики з речовиною зеленого кольору рослинного походження, ймовірно наркотики.

На місце подій було викликано слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин, а речовину направлено на дослідження. Дані громадяни підозрюються у скоєнні правопорушення за ст. 309 ККУ.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту