Правоохоронці виявили чоловіків з наркотичними речовинами - НГУ

Під час несення служби на блокпостах столиці гвардійці 25 бригади імені князя Аскольда Північного ОТО НГУ, спільно з представниками ДПСУ та Нацполіції виявили трьох чоловіків у яких були при собі, ймовірно, наркотичні речовини.

На одному з блокпостів міста Києва був зупинений для перевірки громадянин – під час огляду особистих речей якого було виявлено згорток з речовиною зеленого кольору, попередньо «канабіс».

На іншому блокпості гвардійці, спільно з прикордонниками зупинили для перевірки таксі, де виявили громадянина, який помітно нервував під час зупинки автотранспорту.

В ході проведення поверхневої перевірки в одній з кишень чоловіка, було виявлено прозорий порошок з білою речовиною, зі слів затриманого «амфетамін».

Пізніше правоохоронці затримали громадянина, який пересувався містом та намагався перетнути межі блокпоста. Під час огляду особистих речей у нього було виявлено згорток з речовиною зелено-коричневого кольору (ймовірно марихуаною).

На місце затримання були викликані слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для з’ясування обставин події, а вилучені речовини направили на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту