У Чернігові гвардійці затримали трьох осіб із забороненими речовинами - НГУ

На одному з блокпостів, що ведуть з міста Чернігова, гвардійці зупинили автомобіль для перевірки документів. Під час спілкування військовослужбовців з водієм службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в автомобілі даного громадянина. При проведенні огляду транспортного засобу, у присутності свідків, правоохоронці виявили 26 прозорих пакетиків з речовиною зеленого кольору рослинного походження, за запахом схожої на наркотичну речовину канабіс.

На іншому блокпості гвардійці зупинили автомобіль з двома пасажирами для перевірки документів. Під час спілкування службова собака зреагувала на водія та його попутника. У присутності свідків правоохоронці оглянули речі затриманих. У кожного з громадян було виявлено по одному пакетику з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно наркотичного походження.

В усіх випадках на місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин за підозрою у порушенні статті 309 ККУ, а речовини направлено на дослідження.

Перейти до вмісту