Одеські гвардійці виявили 60 підозрюваних в скоєнні правопорушень - НГУ

В період з 24 по 30 жовтня військовослужбовці 11 бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України передали працівникам Національної поліції України 5 осіб підозрюваних у скоєнні правопорушень, з яких найбільш резонансні були за ст. 332 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 309 ККУ (Незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Зокрема днями, під час несення служби в Одесі, гвардійці затримали чоловіка, який намагався втекти від патруля. Військові провели поверхневу перевірку підозрілого, в ході якої виявили в нього два згортки з речовиною схожою на наркотик «солі». На місце події було викликано слідчо-оперативну групу та передано громадянина працівникам поліції.

Загалом, протягом минулого тижня, за скоєння правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, гвардійці виявили 60 підозрюваних осіб та вилучили в них приблизно 5 грамів наркотичних речовин, а також 2 предмети схожі на холодну та травматичну зброю.

Нагадаємо, що військовослужбовці 11 бригади імені Михайла Грушевського Національної гвардії України з перших днів війни стоять на захисті рідної землі. Гвардійці цілодобово забезпечують контрольно-пропускний режим на блокпостах в Одеській області, охороняють дипломатичні представництва та консульські установи іноземних держав, а також виконують бойові завдання на південному рубежі.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту