Військові медики Нацгвардії провели заняття з домедичної допомоги для учнів старших класів Study Academy High School. Підлітки ознайомились з механізмом дій під час роботи з розповсюдженими видами поранень та дізнались, що робити, якщо опинився під завалами.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/1-4.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-7.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-6.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-4.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/5-5.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-5.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-1.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/8-1.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/9-1.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/10.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/11.jpg)
“Сьогодні ми розібрали та закріпили на практиці алгоритм дій при ракетних обстрілах та кровотечах, показали, як правильно проводиться евакуація пораненого. На мою думку, такі заняття в школах мають проходити систематично”, – каже про заняття Дмитро, військовий медик.
Учні навчились використовувати турнікети та бандажі, робити тампонаду, потренувались в евакуації та поспілкувались з військовими медиками, один з яких наприкінці минулого року повернувся з Бахмута.
“Військові медики – це титанові люди, – говорить Любомир, учень 10-го класу. – Ці люди на практиці знають, як надавати першу допомогу. Живучи з постійною загрозою ракетних обстрілів, вміння зупиняти кровотечу може знадобитись кожному з нас”.