“Я не пам’ятаю, як приймав рішення. Руки самі знали, що робити. Всі хлопці залишились живі”, – військовий медик Сонік - НГУ

“Позивний Сонік – це тому що співзвучно до прізвища”, – каже Дмитро, кадровий військовий, санітарний інструктор 25 бригади імені князя Аскольда. Разом зі своїм підрозділом Сонік наприкінці минулого року повернувся з Бахмутського напрямку. Сам Бахмут, фортеця, яка залишається неприступною для окупантів.

“Коли цивільні чують про контакт чи бій, більшість чомусь уявляє стрілянину лоб в лоб на ураження. В моїй практиці зазвичай відбувалось не зовсім так. Наш підрозділ займався зачистками, по нам частіше працювали міномети та ствольна артилерія, ніж стрілецька зброя”, – розповідає Дмитро.

Медична спеціалізація Соніка не звільняє його від виконання загальних завдань групи. Він завжди з усіма, виконує ті самі завдання, що і група, за потреби надає медичну допомогу та евакуює поранених.

 “На одному з виходів ми прийшли по координатах та об’єдналися з іншою групою, тієї ж миті нас накрили мінометами, – згадує Сонік. – Уламками від першого прильоту поранило кількох хлопців, поки я надавав допомогу одному побратиму, прилетіло знову, мене контузило. Далі все як в тумані, на автопілоті взяв його під руку й повів на іншу сторону терикона. В групі було ще троє поранених, один отримав осколкове поранення ноги, другий – поранення шиї, третій – поранення грудної клітки, це був мій найтяжчий пацієнт. Я не пам’ятаю, як приймав рішення. Руки самі знали, що робити. Всі хлопці залишились живі”.

По поверненню з зони бойових дій Дмитро пройшов реабілітацію та повернувся до виконання службових обов’язків. Після перемоги гвардієць планує і надалі як військовий служити своїй країні.

Перейти до вмісту