«Танковий бій – це завжди величезний адреналін, який переповнює тебе. Особливо – під час танкових дуелей. Шансів на помилку тобі ніхто не залишить, проте і для противника твій танк – величезна загроза», – розповідає танкіст Бригади швидкого реагування НГУ з позивним Макар.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/294654089_493284482839327_2598708528771643926_n-1024x682.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312752279_493284479505994_7421697375805243789_n-1024x682.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312604629_493284539505988_1978827639451478290_n-1024x682.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312727346_493284509505991_8570585719305915937_n-1024x682.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312490375_493284556172653_6034779062772247112_n-1024x682.jpg)
Попередній
Наступна
Найпам’ятніший бій
«Ми були на чергуванні та отримали команду допомогти піхоті, через загрозу сил противника, які значно переважало у чисельності й кількості підрозділів. По дорозі ми бачили, що місцевість була на 70 відсотків розбита ракетами та мінами, це була справжня мʼясорубка. Ми помітили противника в одному з будинків і відкрили вогонь кумулятивним снарядом, бо він вже був заряджений, і продовжили шлях до піхоти. Потім хлопці з аеророзвідки показали нам зйомку з дрона – той снаряд перелетів через вікно та поцілив в БМП противника за будинком, БК здетонував. В якомусь сенсі військова вдача – теж важлива складова бою»,- підмічає танкіст Макар.
Гвардієць розповідає, що найбільше мотивують його товариші-танкісти. Для прикладу, ділиться історією, коли екіпаж іншого танку підбили, танк було знищено, проте всі вціліли й намагалися швидко знайти інший танк, щоб наздогнати і підбити танк, який завдав їм цих ушкоджень – це дуже змотивувало гвардійця.
Мотиватори на війні – побратими
«У Сєвєродонецьку ми майже місяць жили та працювали в танку. Він з перших днів став моїм домом – ми там спали, їли та проводили військові будні. Сподіваюся, перемогу зустріну я також на бойовому чергуванні, разом зі своєю машиною та побратимами».