Танковий бій – це завжди величезний адреналін – танкіст Бригади швидкого реагування НГУ Макар - НГУ

«Танковий бій – це завжди величезний адреналін, який переповнює тебе. Особливо – під час танкових дуелей. Шансів на помилку тобі ніхто не залишить, проте і для противника твій танк – величезна загроза», – розповідає танкіст Бригади швидкого реагування НГУ з позивним Макар.

Найпам’ятніший бій
 
«Ми були на чергуванні та отримали команду допомогти піхоті, через загрозу сил противника, які значно переважало у чисельності й кількості підрозділів. По дорозі ми бачили, що місцевість була на 70 відсотків розбита ракетами та мінами, це була справжня мʼясорубка. Ми помітили противника в одному з будинків і відкрили вогонь кумулятивним снарядом, бо він вже був заряджений, і продовжили шлях до піхоти. Потім хлопці з аеророзвідки показали нам зйомку з дрона – той снаряд перелетів через вікно та поцілив в БМП противника за будинком, БК здетонував. В якомусь сенсі військова вдача – теж важлива складова бою»,- підмічає танкіст Макар.
 
Гвардієць розповідає, що найбільше мотивують його товариші-танкісти. Для прикладу, ділиться історією, коли екіпаж іншого танку підбили, танк було знищено, проте всі вціліли й намагалися швидко знайти інший танк, щоб наздогнати і підбити танк, який завдав їм цих ушкоджень – це дуже змотивувало гвардійця.
 
Мотиватори на війні – побратими
 
«У Сєвєродонецьку ми майже місяць жили та працювали в танку. Він з перших днів став моїм домом – ми там спали, їли та проводили військові будні. Сподіваюся, перемогу зустріну я також на бойовому чергуванні, разом зі своєю машиною та побратимами».
Перейти до вмісту