Танкові екіпажі бригади “Червона Калина” провели навчання (ВІДЕО) - НГУ

На Запорізькому напрямку нещодавно сформовані танкові екіпажі бригади “Червона Калина” провели навчання з бойовою стрільбою в умовах максимально наближених до бойових.

Бійці відпрацювали на практиці вже вивчені навички та втілили в життя ті теоретичні знання, які вони отримали раніше під час навчального курсу в навчальному центрі Національної гвардії України.

Невдовзі бійці “Червоної Калини” зможуть застосувати здобуті навички у боях з окупантами. Такі навчання важливі для якісного виконання завдань, адже відпрацьовані до автоматизму алгоритми – це збереження життя особового складу, ефективне знищення ворога та його техніки. Під час навчань гвардійці відпрацювали стрільби як з місця, так і в русі, а також провели злагодження екіпажів і вдосконалили свою роботу.

“Необхідно щоб екіпажі чітко знали порядок дій і розуміли, як себе вести в бою. Це дуже важливо, щоб повністю виконати бойове завдання на фронті”, – розповідає командир танкової роти з позивним Вожак.

Бійці бригади “Червона Калина” постійно вдосконалюють навички, щоб ще ефективніше знищувати окупаційні війська, які прийшли на нашу землю.

Боротьба триває!

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту