Бійці Нацгвардії провели залагодження штурмових груп і підрозділів БПЛА - НГУ

Штурмові групи й підрозділи безпілотних літальних апаратів (БПЛА) однієї з військових частин Національної гвардії у Чернівцях провели бойове злагодження. Під час навчання підрозділи відпрацьовували взаємодію, котра необхідна для ефективного штурму ворожих позицій. Вміння діяти на полі бою як єдиний організм є критичним вмінням в умовах сучасної війни, тому для Національної гвардії України такі навчання є пріоритетними й відбуваються систематично.     

«Протягом усього штурму позицій ворога, нацгвардійців супроводжувала «пташка» і коригувала дії штурмової групи. Спільна робота з підрозділом БПЛА, дає змогу штурмовій групі мати більше інформації про місце знаходження ворога в режимі реального часу. Це підвищує ефективність дій підрозділу, забезпечує виконання бойового завдання і зберігає життя особового складу», – коментує прес-офіцер підрозділу Віктор Іваницький.

Схожі навчання особового складу Національної гвардії України відбуваються на регулярній основі. На полі бою складно передбачити розвиток подій, тому під час таких навчань інструктора пропонують бійцям різноманітні сценарії. Це дозволяє випрацювати необхідні вміння, щоб швидко приймати рішення, адаптуватися до мінливої ситуації і оперативно реагувати на можливості чи загрози, котрі виникають під час бою.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту