Воїни Нацгвардії тренуються штурмувати позиції ворога - НГУ

Гвардійці 50-го полку Національної гвардії України регулярно відпрацьовують бойову майстерність в умовах максимально наближених до бойових. Важливою частиною комплексного навчання є відточення навичок штурму ворожих позицій, закріплення та відбиття ворожого наступу.

Під час одного з таких тренувань підрозділ прикарпатських гвардійців, використовуючи сучасну техніку та озброєння, відпрацював необхідні навички штурму ворожих позицій та ефективного ведення бойових дій. Такі тренування сприяють не лише покращенню індивідуальних навичок кожного воїна, а й збільшують ефективність всього підрозділу у виконанні бойових завдань.

Дуже часто перемогу на полі бою забезпечують чотири фактори: навички, злагодженість, мужність і характер. Ми намагаємося організувати навчання в таких умовах, котрі будуть максимально наближені до бойових дій. Бійці повинні вміти дуже швидко змінювати тактику, адже маневрена війна – це війна несподіваних сценаріїв. І ми мусимо реагувати на зміни на полі бою моментально. Для цього ми відпрацьовуємо максимальну кількість ситуацій, котрі можуть виникнути як під час штурму, так і під час оборони, – кажуть у Західному територіальному управлінні НГУ.

Як бійці Національної гвардії тренуються штурмувати ворожі позиції дивіться у сюжеті.

Група інформації та комунікації Західного ОТО 

Перейти до вмісту