Танк – це бойова техніка, яка в руках підготовленого екіпажу є потужною зброєю (ВІДЕО) - НГУ

Підготовка танкових екіпажів та бойове їх злагодження відбувається навіть у зоні ведення активних бойових дій. На Лиманському напрямку танкові підрозділи Національної гвардії України, в перервах між виконанням бойових завдань, удосконалюють навички ведення вогню, маневреність, координацію дій з іншими підрозділами та злагодженість самого екіпажу.

«Танк – це бойова техніка, яка в руках підготовленого екіпажу є потужною зброєю. Наш екіпаж постійно працює впритул до ворога. Наше завдання – це після отриманих координат, чимшвидше висунутись у визначене місце та чітко відпрацювати по ворогу. Далі знову змінюємо місце. Ось так постійно в русі, постійно в роботі», – розповідає нацгвардієць Іван.

Бойова спроможність підрозділів значно збільшується, коли з ними працюють танкові екіпажі. Як зазначають самі гвардійці, що навіть попри постійну роботу по ворогу, не впускають нагоди тренуватись.

«Танк потребує фахових спеціалістів і якісного обслуговування, аби не підвести команду під час роботи. Тренуємось при будь-якій нагоді, спостерігаємо як працює техніка, вносимо корективи у роботу», – каже гвардієць Михайло.

Військовослужбовці НГУ беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту