Гранатометники та кулеметники бригади “Спартан” провели бойові стрільби (ВІДЕО) - НГУ

Бойові стрільби розрахунків великокаліберних кулеметів та гранатометів СПГ-9 3 бригади оперативного призначення “Спартан” пройшли на одному з полігонів на Запорізькому напрямку.

Військовослужбовці бригади “Спартан” іноді кажуть, що їм відомі лише два агрегатні стани: війна та навчання. Тут постійно “прокачують” свої бойові “скіли”. Саме це дозволяє добиватися бійцями виконання завдань у найскладніших умовах. Лише регулярна практика дозволяє досягти автоматизму в діях розрахунків під час висування та закріплення на позиціях, ведення вогню по різних видах цілей.

Сьогодні відпрацьовували злагодженість розрахунку СПГ. Вражали умовну ціль на відстані 800 метрів. Моя функція полягає в тому, щоб злагоджено працював розрахунок. Я контролюю ціль, отримую її координати, передаю їх навіднику, який наводиться і робиться постріл по команді “вогонь”, – ділиться командир розрахунку Пекар.

Боєць Мажор каже, що на полі бою станковий протитанковий гранатомет є потужною силою. Її бояться ворожі танкісти та піхотинці, вона змітає вогневі засоби противника та укріплення ворога.

Ефективність СПГ дуже велика. Уламково-фугасні боєприпаси дуже добре працюють проти піхоти. Кумулятивні постріли призначені для знищення броньованої техніки, укріплень, стіни та загорож”, — пояснює Мажор.

Ще одна група бійців веде вогонь з великокаліберних кулеметів, опановуючи способи  ефективного ведення вогню. Це є найпотужніший тип стрілецької зброї.

Дуже вдячні, що нам дають таку можливість відпрацювання наших дій. Лише регулярна практика дозволить вести влучний вогонь, знищувати техніку росіян, виконувати завдання, які будуть поставлені перед нами командуванням”, – каже нацгвардієць Сміт.

Нацгвардійці проводять навчання щодня, постійно тренуючись та підвищують свою майстерність та вправність володіння зброєю.

Гвардійці бригади “Спартан” є питомою складовою Сил Оборони України. Вони професійно нищать російських загарбників на східних рубежах й відчайдушно б’ються за волю та суверенітет українських земель.

Штурмова бригада “Спартан” — об нас ламається ворог!
Вступай і наступай!

Заповнюй анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту