«Дрони Гвардії» для «Буревію» - НГУ

Перша Президентська бригада оперативного призначення НГУ «Буревій» отримала партію квадрокоптерів в рамках проєкту «Дрони Гвардії», який являється спільною ініціативою українського бізнесу та керівництва Національної гвардії України.

Неможливо переоцінити роль БПЛА у ході сучасних воєнних дій. «Війна дронів» – такий термін все частіше можна почути й від світової спільноти, і від самих військових. Але їх роль не обмежується лише розвідкою чи ураженням. Дрони можуть рятувати, доставляти надважливий вантаж, бути провідником чи інформатором. Але головне, що маленькі залізні пташки можуть вщент знищувати смертоносну багатомільйонну важку техніку противника.

Мати боєздатну, сучасну, оснащену різноманітними коптерами позицію – не просто бажання, а життєва необхідність кожного бойового підрозділу. Саме тому так важливо постійно шукати шляхи поповнення та оновлення цього без перебільшення авіапарку. Адже дронів багато не буває. Проєкт «Дрони Гвардії», рушійною силою якого є «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», був створений саме з такою глобальною метою. Учасниками проєкту також є торговельна мережа «Аврора», радіогрупа TAVR MEDIA, автосалон «Автодинастія VIDI».

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну ця волонтерська група передала Силам оборони України понад 800 автомобілів, серед яких позашляховики, пікапи та буси для евакуації, швидкі тощо. А наразі активно забезпечує різноманітними квадрокоптерами штурмові бригади НГУ. Українські волонтери зі сфери медіа та шоубізнесу передали вже другу партію дронів різним військовим частинам Нацгвардії, які виконують бойові завдання в найгарячіших точках фронту.

«Цього року ми разом з командуванням Нацгвардії розпочали неймовірний проєкт «Дрони Гвардії». Ми передаємо безпілотники, щоб підвищити ефективність та безпеку наших бійців. Наша мета — придбати 1000 дронів. Це — лише початок нашої мрії. Ми об’єднали сили з кількома бізнесами. Організовуємо благодійні концерти, покази фільмів. Люди підтримують нас донатами. Ми також створюємо кіно, переважно документальне. Показуємо ці фільми за кордоном. Вони допомагають нам привернути увагу до ситуації в Україні», — з ентузіазмом ділиться український продюсер та волонтер Артем Колюбаєв.

На цей раз велика партія надсучасних FPV дронів-камікадзе українського виробництва була передана в аеророзвідку спеціального призначення «Кондор» бригади «Буревій». Командування спецпризначенців особисто подякували благодійникам за участь у підвищенні боєздатності та результативності підрозділу.

Проєкт триває далі, і долучитись до нього можуть всі охочі за посиланням: https://drones.sptk.org.ua/

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту