Тактика штурму. Як гвардійці навчаються зачищати ворожі окопи (ВІДЕО) - НГУ

Вінницький підрозділ Національної гвардії України постійно вдосконалює навички ведення штурмових дій. Нещодавно гвардійці провели бойові стрільби у спеціально облаштованих окопах під наглядом досвідчених інструкторів з бойової підготовки.

Постійне вдосконалення навичок у веденні штурмових дій є ключовим елементом підготовки до сучасної війни. Гвардійці вивчали тактику ведення штурмових операцій, включаючи рух по території, маскування та взаємодію під час бойових дій.

«Ці тренування є невід’ємною частиною нашої підготовки. Ми постійно працюємо над вдосконаленням своїх навичок, щоб бути готовими до будь-яких ситуацій під час виконання завдань. Ведення бойових стрільб у спеціально облаштованих окопах та вивчення способів комунікації під час штурмових дій – це лише один з аспектів нашої тренувальної програми», – зазначив інструктор з вогневої підготовки на псевдо Географ.

Постійні тренування є не лише способом покращити фізичну підготовку та майстерність у стрільбах, а й можливістю розвинути стратегічне мислення та здатність до оперативних дій у реальних умовах.

«Навички, котрі ми відточуємо під час таких навчань – є одними з найважливіших, якщо говорити про участь у бойових діях. Вміння працювати «двійками», вміння взаємодіяти з побратимом, вміння правильно рухатися і прикривати одне одного – це вміння, що рятують життя. Важливо, щоб ці навички працювали на автоматі, адже чи ми штурмуємо ворожі окопи, чи захищаємо власні – критично важливо правильно рухатися і взаємодіяти», – ділиться враженнями командир взводу Роман Бершадський.

Про те, як вінницькі гвардійці готуються зачищати ворожі окопи, дивіться у відео:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту