Тактична медицина та мультимедійний тир: нацгвардійці провели “урок мужності” - НГУ

Рівненські нацгвардійці завітали до місцевих школярів з “уроком мужності”. Під час зустрічі розказали про концепцію сучасної тактичної медицини, основи поводження зі зброєю та показали, які засоби захисту мають гвардійці на фронті. 

Під час уроку мужності гвардійці поспілкувалися з учнями і вчителями школи й обговорили з ними особливості сучасної війни за свободу, участь підрозділів Сил безпеки і оборони у процесі звільнення українських земель.

Інструктори з тактичної підготовки ознайомили школярів зі заходами безпеки при поводженні зі зброєю, екіпіруванням військовослужбовців, тактико-технічними характеристиками стрілецького озброєння. Також всі охочі змогли вправлятися у стрільбі в мультимедійному тирі. 

Інструктори Нацгвардії з тактичної медицини показали школярам індивідуальну аптечку військовослужбовця й розповіли, як надавати першу медичну допомогу під час бойових дій. Також гвардійці продемонстрували техніку накладання турнікета і пояснили алгоритми надання медичної допомоги за протоколом MARCH.

«Сьогодні нам було цікаво дізнатися про техніку накладання турнікета і спробувати себе у стрільбі в мультимедійному тирі. Ці заняття дуже актуальні та корисні», – ділиться школярка Наталія.

Група інформації і комунікації Західного ОТО

Перейти до вмісту