Миколаївські гвардійці затримали зловмисників і допомогли потерпілому - НГУ

21 лютого при виконанні завдань із забезпечення дотримання комендантської години в місті Миколаїв, патрулем на автомобілях військової частини 3039 Південного ОТО НГУ отримано повідомлення про нанесення, попередньо, середньої тяжкості тілесних ушкоджень 44 – річному громадянину. При особистому спілкуванні потерпілий чітко описав зловмисника, та вказав обставини, при яких отримав перелом ребер.

Виїхавши на місце, де відбулась бійка, за отриманим описом нацгвардійці встановили та затримали підлітка 2009 року народження, який відпочиваючи в компанії друзів, почав чіплятись до чоловіка, що проходив повз.

Потерпілий не став терпіти зухвалої поведінки, та зробивши зауваження отримав у відповідь удар, був повалений на землю і отримав численні удари ногами по тулубу. Результатом конфлікту стали переламані ребра у потерпілого – середньої тяжкості тілесні ушкодження, та притягнення до кримінальної відповідальності неповнолітнього за вчинення злочину передбаченого ч.1 ст.122 КК України.

Цієї ж ночі, інший патруль НГУ в Миколаєві, під час дії комендантської години при русі маршрутом патрулювання помітив особу, яка намагалася втекти.

Гвардійці наздогнали підозрілого чоловіка, який помітно нервував, і мав сліди, ймовірно, крові на брюках. Встановивши особу «бігуна» виявилось, що він раніше судимий за вчинення умисного вбивства, та нещодавно звільнився з місць позбавлення волі.

В ході спілкування нацгвардійці з’ясували, що чоловік намагався уникнути затримання за бійку – за кілька хвилин до зустрічі з патрульними, неподалік він наніс тілесні ушкодження безхатьку.

Прибувши на місце події, військовослужбовцями НГУ виявлено потерпілого, який через проблеми з психічним здоров’ям, та отримані травми перебував в безпорадному стані.

Гвардійці негайно надали потерпілому домедичну допомогу, на місце злочину викликали ШМД та поліцію, яким і передали затриманого для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину передбаченого ч.1 ст.122 КК України.

Перейти до вмісту