Уже понад місяць, як на території Київської області триває щоденна та клопітка робота з розмінування саперами Національної гвардії України. Тільки за день гвардійці знаходять декілька сотень небезпечних боєприпасів, які залишили після себе російські окупанти.
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-1-1024x682.jpg)
![4=](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/4-2-1024x682.jpg)
![4=3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/43-1024x682.jpg)
![4=4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/44-1024x682.jpg)
![4=5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/45-1024x682.jpg)
![4=6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/46-1024x682.jpg)
Попередній
Наступна
«Зараз ми знаходимося на позиціях, де були рашисти та їх польовий артилерійський склад, який знищили наші артилеристи, – розповідає командир загону розмінування Нацгвардії, – Ліс усіяний великою кількістю «градами» та не розірваними боєприпасами.
Тут ми можемо побачити шрапнельний снаряд, який заборонний Женевською конвенцією у їх використанні, але російські орки нехтують усіма угодами, власне, як завжди.
Сапери невпинно працюють над зачисткою територій. Вони вже виявили та знищили понад 5 тисяч боєприпасів.
Усі вибухонебезпечні предмети локалізовано та знешкоджено.
Гвардійці та працівники ДСНС в черговий раз нагадують, що людям необхідно бути уважними й обережними! Не чіпати невідомі предмети, оскільки, це може коштувати життя.